Umut Kuru Temizleme Hakkımızda

Umut Kuru Temizleme Hakkımızda
Alanya Umut Kuru Temizleme 1996 yılında Alanya da kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bugüne kadar müşterilerimize garantili ve kaliteli servis vermek için çalışıyoruz. Son Teknolojiyi tecrübemizle birleştirerek kaliteli ve hızlı hizmeti vermek hususundaki çabalarımızın karşılığını siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güler yüzünden almaktayız.

Alanya Kuru Temizleme Sektöründe yıllardır hizmet veren Umut Kuru Temizleme artık ürünlerinizi evinizden aldıktan sonra özenle temizleyip evinize teslim ediyor. Her türlü takım elbise kuru temizleme, pantolon, gömlek, ceket kuru temizleme, kaban, parke, mont kuru temizleme, elbise, abiye, gelinlik kuru temizleme, hizmetlerinin yanı sıra ütüleme ve ıslak yıkama işlemlerini daha hızlı, ekonomik ve sağlıklı gerçekleştirilmesi için Antalya'nın Alanya ilçesinde sizlerleyiz.

Ev tekstil ürünleri; perdeler, yatak örtüleri, yorganlar, döşemelik kumaş ve koltuk kılıfları, aile yadigari ürünleriniz özenli bir şekilde temizlenir ve zarar görmeden evinize teslim edilir.